+▼M1 RICHTLIJN 2009/33/EG VAN HET EUROPEES PARLEMENT EN DE RAAD van 23 april 2009 inzake de bevordering van schone wegvoertuigen ter ondersteuning van emissiearme mobiliteit ▼B (Voor de EER relevante tekst)
---+Artikel 1 Onderwerp en doelstellingen
---+Artikel 2 Vrijstellingen
---+Artikel 3 Werkingssfeer
------+Artikel 3 1.
------+Artikel 3 2.
---+Artikel 4 Definities
---+Artikel 5 Minimumstreefcijfers voor overheidsopdrachten
------+Artikel 5 1.
------+Artikel 5 2.
------+Artikel 5 3.
------+Artikel 5 4.
------+Artikel 5 5.
------+Artikel 5 6.
------+Artikel 5 7.
---+Artikel 8 Uitwisseling van kennis en goede praktijken
---+Artikel 9 Comitéprocedure
------+Artikel 9 1.
------+Artikel 9 2.
------+Artikel 9 3.
---+Artikel 10 Rapportage en herziening
------+Artikel 10 1.
------+Artikel 10 2.
------+Artikel 10 3.
------+Artikel 10 4.
------+Artikel 10 5.
------+Artikel 10 6.
---+Artikel 11 Omzetting
------+Artikel 11 1.
------+Artikel 11 2.
---+Artikel 12 Inwerkingtreding
---+Artikel 13 Adressaten
---+BIJLAGE
|
English -
European Union -
Environment -
▼M1 RICHTLIJN 2009/33/EG VAN HET EUROPEES PARLEMENT EN DE RAAD van 23 april 2009 inzake de bevordering van schone wegvoertuigen ter ondersteuning van emissiearme mobiliteit ▼B (Voor de EER relevante tekst)
▼M1
RICHTLIJN 2009/33/EG VAN HET EUROPEES PARLEMENT EN DE RAAD
van 23 april 2009
inzake de bevordering van schone wegvoertuigen ter ondersteuning van emissiearme mobiliteit
▼B
(Voor de EER relevante tekst)
1. Overzicht
| Titel |
Regelgeving |
|
Artikel 1 Onderwerp en doelstellingen
|
Artikel 1
Onderwerp en doelstellingen
Op grond van deze richtlijn moeten de lidstaten verzekeren dat aanbestedende diensten en aanbestedende instanties bij de aanbesteding van bepaalde wegvoertuigen rekening houden met energie- en milieueffecten tijdens de volledige levensduur, met inbegrip van energieverbruik en emissies van CO2 en bepaalde verontreinigende stoffen, teneinde de markt voor schone en energiezuinige voertuigen te bevorderen en de bijdrage van de vervoerssector aan het milieu-, klimaat- en energiebeleid van de Unie te verbeteren.
|
|
Artikel 2 Vrijstellingen
|
Artikel 2
De lidstaten kunnen de voertuigen als bedoeld in artikel 2, lid 2, onder d), en lid 3, onder a) en b), van Verordening (EU) 2018/858 van het Europees Parlement en de Raad (
1
) en in de punten 5.2 tot en met 5.5 en punt 5.7 van deel A van bijlage I bij die verordening vrijstellen van de vereisten van deze richtlijn.
|
|
Artikel 3 Werkingssfeer
|
|
|
Artikel 4 Definities
|
Artikel 4
In deze richtlijn wordt verstaan onder:
|
1)
|
„aanbestedende diensten” : aanbestedende diensten als gedefinieerd in artikel 2, lid 1, punt 1, van Richtlijn 2014/24/EU en artikel 3 van Richtlijn 2014/25/EU;
|
|
2)
|
„aanbestedende instanties” : aanbestedende instanties als gedefinieerd in artikel 4 van Richtlijn 2014/25/EU;
|
|
3)
|
„wegvoertuig” : een voertuig van categorie M of N als gedefinieerd in artikel 4, lid 1, onder a) en b), van Verordening (EU) 2018/858;
|
|
4)
|
„schoon voertuig” :
a)
een voertuig van categorie M1, M2 of N1 met een maximale uitlaatemissie, uitgedrukt in gram CO2/km, en verontreinigende emissies in echte rijomstandigheden die lager zijn dan een percentage van de in tabel 2 van de bijlage vastgestelde toepasselijke emissiegrenzen, of
b)
een voertuig van categorie M3, N2 of N3 dat alternatieve brandstoffen gebruikt als gedefinieerd in artikel 2, punten 1 en 2, van Richtlijn 2014/94/EU van het Europees Parlement en de Raad (
6
), met uitzondering van brandstoffen geproduceerd met grondstoffen met een hoog risico op indirecte veranderingen in landgebruik waarvoor een belangrijke uitbreiding van het productiegebied naar land met hoge koolstofvoorraden waar te nemen valt in overeenstemming met artikel 26 van Richtlijn (EU) 2018/2001 van het Europees Parlement en de Raad (
7
). In het geval van voertuigen die vloeibare biobrandstoffen, synthetische brandstoffen en paraffinehoudende brandstoffen gebruiken, mogen die brandstoffen niet worden gemengd met conventionele fossiele brandstoffen;
|
|
5)
|
„emissievrij zwaar bedrijfsvoertuig” : een schoon voertuig als gedefinieerd in punt 4, onder b), van dit artikel zonder interne verbrandingsmotor, of met een interne verbrandingsmotor met emissies van minder dan 1 g CO2/kWh als gemeten in overeenstemming met Verordening (EG) nr. 595/2009 van het Europees Parlement en de Raad (
8
) en de uitvoeringsbepalingen daarvan, of met emissies van minder dan 1 g CO2/km als gemeten in overeenstemming met Verordening (EG) nr. 715/2007 van het Europees Parlement en de Raad (
9
) en de uitvoeringsbepalingen daarvan.
|
|
|
Artikel 5 Minimumstreefcijfers voor overheidsopdrachten
|
|
|
Artikel 8 Uitwisseling van kennis en goede praktijken
|
Artikel 8
Uitwisseling van kennis en goede praktijken
De Commissie faciliteert en structureert de uitwisseling van kennis en goede praktijken tussen de lidstaten met betrekking tot de bevordering van de aanbesteding van schone en energiezuinige wegvoertuigen door de aanbestedende diensten en aanbestedende instanties.
|
|
Artikel 9 Comitéprocedure
|
|
|
Artikel 10 Rapportage en herziening
|
|
|
Artikel 11 Omzetting
|
|
|
Artikel 12 Inwerkingtreding
|
Artikel 12
Deze richtlijn treedt in werking op de twintigste dag volgende op die van haar bekendmaking in het Publicatieblad van de Europese Unie.
|
|
Artikel 13 Adressaten
|
Artikel 13
Deze richtlijn is gericht tot de lidstaten.
|
|
BIJLAGE
|
BIJLAGE
INFORMATIE VOOR DE TENUITVOERLEGGING VAN MINIMUMSTREEFCIJFERS VOOR OVERHEIDSOPDRACHTEN VOOR SCHONE WEGVOERTUIGEN, TER ONDERSTEUNING VAN EMISSIEARME MOBILITEIT IN DE LIDSTATEN
Tabel 1: In artikel 3, lid 1, onder c), bedoelde codes van de gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten (CPV) voor diensten
|
Code van de gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten
|
Beschrijving
|
|
60112000-6
|
Openbaarvervoersdiensten
|
|
60130000-8
|
Diensten voor speciaal personenvervoer over land
|
|
60140000-1
|
Personenvervoer zonder dienstregeling
|
|
90511000-2
|
Diensten voor ophalen van vuilnis
|
|
60160000-7
|
Postvervoer over de weg
|
|
60161000-4
|
Pakketvervoer
|
|
64121100-1
|
Postbezorging
|
|
64121200-2
|
Pakketbezorging
|
Tabel 2: Emissiedrempels voor schone lichte bedrijfsvoertuigen
|
Voertuig-categorieën
|
Tot en met 31 december 2025
|
Vanaf 1 januari 2026
|
|
|
CO2 g/km
|
RDE-emissies van luchtverontreinigende stoffen (1), uitgedrukt als percentage van de emissiegrenswaarden (2)
|
CO2 g/km
|
RDE-emissies van luchtverontreinigende stoffen (1), uitgedrukt als percentage van de emissiegrenswaarden (2)
|
|
M1
|
50
|
80 %
|
0
|
n.v.t.
|
|
M2
|
50
|
80 %
|
0
|
n.v.t.
|
|
N1
|
50
|
80 %
|
0
|
n.v.t.
|
(1)
Opgegeven maximale emissies onder reële rijomstandigheden (RDE) van stofdeeltjes (Particle Number; PN) in #/km en stikstofoxiden (NOx) in mg/km als vermeld in punt 48.2 van het conformiteitscertificaat, als bedoeld in bijlage IX bij Richtlijn 2007/46/EG van het Europees Parlement en de Raad (*) voor zowel complete als stedelijke RDE-ritten.
(2)
De toepasselijke emissiegrenswaarde neergelegd in bijlage I bij Verordening (EG) nr. 715/2007 of de opvolgingsinstrumenten daarvan.
|
(*) Richtlijn 2007/46/EG van het Europees Parlement en de Raad van 5 september 2007 tot vaststelling van een kader voor de goedkeuring van motorvoertuigen en aanhangwagens daarvan en van systemen, onderdelen en technische eenheden die voor dergelijke voertuigen zijn bestemd (Kaderrichtlijn) (PB L 263 van 9.10.2007, blz. 1).
Tabel 3: Minimumstreefcijfer voor overheidsopdrachten voor het aandeel schone lichte bedrijfsvoertuigen overeenkomstig tabel 2 in het totale aantal lichte bedrijfsvoertuigen onder de in artikel 3 vermelde contracten per lidstaat
|
Lidstaat
|
Van 2 augustus 2021 tot en met 31 december 2025
|
Van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2030
|
|
Luxemburg
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Zweden
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Denemarken
|
37,4 %
|
37,4 %
|
|
Finland
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Duitsland
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Frankrijk
|
37,4 %
|
37,4 %
|
|
Verenigd Koninkrijk
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Nederland
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Oostenrijk
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
België
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Italië
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Ierland
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Spanje
|
36,3 %
|
36,3 %
|
|
Cyprus
|
31,9 %
|
31,9 %
|
|
Malta
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Portugal
|
29,7 %
|
29,7 %
|
|
Griekenland
|
25,3 %
|
25,3 %
|
|
Slovenië
|
22 %
|
22 %
|
|
Tsjechië
|
29,7 %
|
29,7 %
|
|
Estland
|
23,1 %
|
23,1 %
|
|
Slowakije
|
22 %
|
22 %
|
|
Litouwen
|
20,9 %
|
20,9 %
|
|
Polen
|
22 %
|
22 %
|
|
Kroatië
|
18,7 %
|
18,7 %
|
|
Hongarije
|
23,1 %
|
23,1 %
|
|
Letland
|
22 %
|
22 %
|
|
Roemenië
|
18,7 %
|
18,7 %
|
|
Bulgarije
|
17,6 %
|
17,6 %
|
Tabel 4: Minimumstreefcijfer voor overheidsopdrachten voor het aandeel schone zware bedrijfsvoertuigen in het totale aantal zware bedrijfsvoertuigen onder de in artikel 3 vermelde contracten per lidstaat (*)
|
Lidstaat
|
Vrachtwagens (voertuigcategorie N2 en N3)
|
Bussen (voertuigcategorie M3) (*1)
|
|
|
Van 2 augustus 2021 tot en met 31 december 2025
|
Van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2030
|
Van 2 augustus 2021 tot en met 31 december 2025
|
Van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2030
|
|
Luxemburg
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Zweden
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Denemarken
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Finland
|
9 %
|
15 %
|
41 %
|
59 %
|
|
Duitsland
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Frankrijk
|
10 %
|
15 %
|
43 %
|
61 %
|
|
Verenigd Koninkrijk
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Nederland
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Oostenrijk
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
België
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Italië
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Ierland
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Spanje
|
10 %
|
14 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Cyprus
|
10 %
|
13 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Malta
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Portugal
|
8 %
|
12 %
|
35 %
|
51 %
|
|
Griekenland
|
8 %
|
10 %
|
33 %
|
47 %
|
|
Slovenië
|
7 %
|
9 %
|
28 %
|
40 %
|
|
Tsjechië
|
9 %
|
11 %
|
41 %
|
60 %
|
|
Estland
|
7 %
|
9 %
|
31 %
|
43 %
|
|
Slowakije
|
8 %
|
9 %
|
34 %
|
48 %
|
|
Litouwen
|
8 %
|
9 %
|
42 %
|
60 %
|
|
Polen
|
7 %
|
9 %
|
32 %
|
46 %
|
|
Kroatië
|
6 %
|
7 %
|
27 %
|
38 %
|
|
Hongarije
|
8 %
|
9 %
|
37 %
|
53 %
|
|
Letland
|
8 %
|
9 %
|
35 %
|
50 %
|
|
Roemenië
|
6 %
|
7 %
|
24 %
|
33 %
|
|
Bulgarije
|
7 %
|
8 %
|
34 %
|
48 %
|
(*1)
De helft van het minimumstreefcijfer voor het aandeel schone bussen moet worden vervuld via de aanbesteding van emissievrije bussen als gedefinieerd in punt 5 van artikel 4. Dit vereiste wordt verlaagd tot een kwart van het minimumstreefcijfer voor de eerste referentieperiode indien meer dan 80 % van de bussen onder alle contracten als vermeld in artikel 3 die in die periode in een lidstaat worden gegund, dubbeldekkerbussen zijn.
|
|
,
1.1 Referenties
1.2 Geïdentificeerde eisen
1.3 Gerelateerde standaarden
2. Geïdentificeerde eisen
3. Gerelateerde standaarden
|