+▼M1 EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES DIREKTĪVA 2009/33/EK (2009. gada 23. aprīlis), par tīru autotransporta līdzekļu izmantošanas veicināšanu mazemisiju mobilitātes atbalstam ▼B (Dokuments attiecas uz EEZ)
---+1. pants Priekšmets un mērķi
---+2. pants Atbrīvojumi
---+3. pants Piemērošanas joma
------+3. pants 1.
------+3. pants 2.
---+4. pants Definīcijas
---+5. pants Minimālie iepirkuma mērķrādītāji
------+5. pants 1.
------+5. pants 2.
------+5. pants 3.
------+5. pants 4.
------+5. pants 5.
------+5. pants 6.
------+5. pants 7.
---+8. pants Zināšanu un paraugprakses apmaiņa
---+9. pants Komiteju procedūra
------+9. pants 1.
------+9. pants 2.
------+9. pants 3.
---+10. pants Ziņošana un pārskatīšana
------+10. pants 1.
------+10. pants 2.
------+10. pants 3.
------+10. pants 4.
------+10. pants 5.
------+10. pants 6.
---+11. pants Transponēšana
------+11. pants 1.
------+11. pants 2.
---+12. pants Stāšanās spēkā
---+13. pants Adresāti
---+PIELIKUMS
|
English -
European Union -
Environment -
▼M1 EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES DIREKTĪVA 2009/33/EK (2009. gada 23. aprīlis), par tīru autotransporta līdzekļu izmantošanas veicināšanu mazemisiju mobilitātes atbalstam ▼B (Dokuments attiecas uz EEZ)
▼M1
EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES DIREKTĪVA 2009/33/EK
(2009. gada 23. aprīlis),
par tīru autotransporta līdzekļu izmantošanas veicināšanu mazemisiju mobilitātes atbalstam
▼B
(Dokuments attiecas uz EEZ)
1. Pārskats
| Nosaukums |
Regulējums |
|
1. pants Priekšmets un mērķi
|
1. pants
Šī direktīva prasa dalībvalstīm nodrošināt, ka līgumslēdzējas iestādes un līgumslēdzēji, iepērkot noteiktus autotransporta līdzekļus, ņem vērā to darbmūža ietekmi uz enerģētiku un vidi, tostarp enerģijas patēriņu un CO2 un noteiktu piesārņotāju emisiju apjomu, lai sekmētu un stimulētu tīro un energoefektīvo transportlīdzekļu tirgu un palielinātu transporta nozares ieguldījumu Savienības vides, klimata un enerģētikas politikā.
|
|
2. pants Atbrīvojumi
|
2. pants
Dalībvalstis no šīs direktīvas prasībām var atbrīvot transportlīdzekļus, kas minēti Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2018/858 (
1
) 2. panta 2. punkta d) apakšpunktā un 2. panta 3. punkta a) un b) apakšpunktā un minētās regulas I pielikuma A daļas 5.2–5.5. punktā un 5.7. punktā.
|
|
3. pants Piemērošanas joma
|
|
|
4. pants Definīcijas
|
4. pants
Šajā direktīvā:
1)
“līgumslēdzējas iestādes” ir līgumslēdzējas iestādes, kas definētas Direktīvas 2014/24/ES 2. panta 1. punkta 1) apakšpunktā un Direktīvas 2014/25/ES 3. pantā;
2)
“līgumslēdzēji” ir līgumslēdzēji, kas definēti Direktīvas 2014/25/ES 4. pantā;
3)
“autotransporta līdzeklis” ir M vai N kategorijas transportlīdzeklis, kā definēts Regulas (ES) 2018/858 4. panta 1. punkta a) un b) apakšpunktā;
4)
“tīrs transportlīdzeklis” ir:
a)
M1, M2 vai N1 kategorijas transportlīdzeklis, kura maksimālās izpūtēja emisijas, kas izteiktas CO2 g/km, un piesārņotāju emisijas reālos braukšanas apstākļos ir mazākas nekā pielikuma 2. tabulā paredzētā piemērojamo emisiju robežvērtību procentuālā daļa; vai
b)
M3, N2 vai N3 kategorijas transportlīdzeklis, kas darbināms ar alternatīvajām degvielām, kā definēts Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2014/94/ES (
6
) 2. panta 1. un 2. punktā, izņemot degvielas, kuras iegūtas no ievadmateriāla, kam raksturīgs augsts netiešās zemes izmantošanas maiņas risks un kam ir novērota ievērojama ražošanas platības izplešanās zemes platībās ar lielu oglekļa uzkrājumu saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas (ES) 2018/2001 (
7
) 26. pantu. Tādu transportlīdzekļu gadījumā, kas darbināmi ar šķidrajām biodegvielām, sintētiskajām vai parafīna degvielām, minētās degvielas netiek jauktas ar tradicionālajam fosilajām degvielām;
5)
“lielas noslodzes bezemisiju transportlīdzeklis” ir tīrs transportlīdzeklis, kā definēts šā panta 4. punkta b) apakšpunktā, bez iekšdedzes motora vai ar tādu iekšdedzes motoru, kura emisijas ir mazākas nekā 1 g CO2/kWh, kas mērītas saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 595/2009 (
8
) un tās īstenošanas pasākumiem, vai kura emisijas ir mazākas nekā 1 g CO2/km, kas mērītas saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 715/2007 (
9
) un tās īstenošanas pasākumiem.
|
|
5. pants Minimālie iepirkuma mērķrādītāji
|
|
|
8. pants Zināšanu un paraugprakses apmaiņa
|
8. pants
Zināšanu un paraugprakses apmaiņa
Komisija veicina un strukturē dalībvalstu apmaiņu ar zināšanām un paraugpraksi, kā sekmēt tīru un energoefektīvu autotransporta līdzekļu iepirkumus, ko veic līgumslēdzējas iestādes un līgumslēdzēji.
|
|
9. pants Komiteju procedūra
|
|
|
10. pants Ziņošana un pārskatīšana
|
|
|
11. pants Transponēšana
|
|
|
12. pants Stāšanās spēkā
|
12. pants
Šī direktīva stājas spēkā divdesmitajā dienā pēc tās publicēšanas Eiropas Savienības Oficiālajā Vēstnesī.
|
|
13. pants Adresāti
|
13. pants
Šī direktīva ir adresēta dalībvalstīm.
|
|
PIELIKUMS
|
PIELIKUMS
INFORMĀCIJA MINIMĀLO IEPIRKUMA MĒRĶRĀDĪTĀJU ĪSTENOŠANAI TĪRIEM AUTOTRANSPORTA LĪDZEKĻIEM MAZEMISIJU MOBILITĀTES ATBALSTAM DALĪBVALSTĪS
1. tabula. 3. panta 1. punkta c) apakšpunktā minētie kopējās publiskā iepirkuma vārdnīcas (CVP) kodi pakalpojumiem
|
CPV kods
|
Apraksts
|
|
60112000-6
|
Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi
|
|
60130000-8
|
Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
|
|
60140000-1
|
Neregulāri pasažieru pārvadājumi
|
|
90511000-2
|
Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi
|
|
60160000-7
|
Pasta transports
|
|
60161000-4
|
Paku pārvadāšanas pakalpojumi
|
|
64121100-1
|
Pasta piegādes pakalpojumi
|
|
64121200-2
|
Paku piegādes pakalpojumi
|
2. tabula. Emisiju robežvērtības tīrajiem mazas noslodzes transportlīdzekļiem
|
Transportlīdzekļu kategorijas
|
Līdz 2025. gada 31. decembrim
|
No 2026. gada 1. janvāra
|
|
|
CO2 g/km
|
Gaisa piesārņotāju RDE (1) kā procentuālā daļa no emisiju robežvērtībām (2)
|
CO2 g/km
|
Gaisa piesārņotāju RDE (1) kā procentuālā daļa no emisiju robežvērtībām (2)
|
|
M1
|
50
|
80 %
|
0
|
nepiemēro
|
|
M2
|
50
|
80 %
|
0
|
nepiemēro
|
|
N1
|
50
|
80 %
|
0
|
nepiemēro
|
(1)
Deklarētās maksimālās emisijas reālos braukšanas apstākļos (RDE), kas izteiktas kā daļiņu skaits (PN) #/km un slāpekļa oksīdi (NOx) mg/km un kas ziņotas Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2007/46/EK (*) IX pielikumā aprakstītā atbilstības sertifikāta 48.2. punktā – gan par visu RDE braucienu, gan par RDE braucienu pilsētā.
(2)
Piemērojamās emisiju robežvērtības, kas noteiktas Regulas (EK) Nr. 715/2007 I pielikumā vai turpmākos to aizstājošos aktos.
|
(*) Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva 2007/46/EK (2007. gada 5. septembris), ar ko izveido sistēmu mehānisko transportlīdzekļu un to piekabju, kā arī tādiem transportlīdzekļiem paredzētu sistēmu, sastāvdaļu un atsevišķu tehnisku vienību apstiprināšanai (pamatdirektīva) (OV L 263, 9.10.2007., 1. lpp.).
3. tabula. 2. tabulai atbilstošo tīro mazas noslodzes transportlīdzekļu īpatsvara minimālie iepirkuma mērķrādītāji 3. pantā minēto līgumu aptverto mazas noslodzes transportlīdzekļu kopskaitā dalībvalsts līmenī
|
Dalībvalsts
|
No 2021. gada 2. augusta līdz 2025. gada 31. decembrim
|
No 2026. gada 1. janvāra līdz 2030. gada 31. decembrim
|
|
Luksemburga
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Zviedrija
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Dānija
|
37,4 %
|
37,4 %
|
|
Somija
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Vācija
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Francija
|
37,4 %
|
37,4 %
|
|
Apvienotā Karaliste
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Nīderlande
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Austrija
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Beļģija
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Itālija
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Īrija
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Spānija
|
36,3 %
|
36,3 %
|
|
Kipra
|
31,9 %
|
31,9 %
|
|
Malta
|
38,5 %
|
38,5 %
|
|
Portugāle
|
29,7 %
|
29,7 %
|
|
Grieķija
|
25,3 %
|
25,3 %
|
|
Slovēnija
|
22 %
|
22 %
|
|
Čehija
|
29,7 %
|
29,7 %
|
|
Igaunija
|
23,1 %
|
23,1 %
|
|
Slovākija
|
22 %
|
22 %
|
|
Lietuva
|
20,9 %
|
20,9 %
|
|
Polija
|
22 %
|
22 %
|
|
Horvātija
|
18,7 %
|
18,7 %
|
|
Ungārija
|
23,1 %
|
23,1 %
|
|
Latvija
|
22 %
|
22 %
|
|
Rumānija
|
18,7 %
|
18,7 %
|
|
Bulgārija
|
17,6 %
|
17,6 %
|
4. tabula. Tīro lielas noslodzes transportlīdzekļu īpatsvara minimālie iepirkuma mērķrādītāji 3. pantā minēto līgumu aptverto lielas noslodzes transportlīdzekļu kopskaitā dalībvalsts līmenī (*)
|
Dalībvalsts
|
Kravas automobiļi (N2 un N3 kategorijas transportlīdzekļi)
|
Pilsētas autobusi (M3 kategorijas transportlīdzekļi) (*1)
|
|
|
No 2021. gada 2. augusta līdz 2025. gada 31. decembrim
|
No 2026. gada 1. janvāra līdz 2030. gada 31. decembrim
|
No 2021. gada 2. augusta līdz 2025. gada 31. decembrim
|
No 2026. gada 1. janvāra līdz 2030. gada 31. decembrim
|
|
Luksemburga
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Zviedrija
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Dānija
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Somija
|
9 %
|
15 %
|
41 %
|
59 %
|
|
Vācija
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Francija
|
10 %
|
15 %
|
43 %
|
61 %
|
|
Apvienotā Karaliste
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Nīderlande
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Austrija
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Beļģija
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Itālija
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Īrija
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Spānija
|
10 %
|
14 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Kipra
|
10 %
|
13 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Malta
|
10 %
|
15 %
|
45 %
|
65 %
|
|
Portugāle
|
8 %
|
12 %
|
35 %
|
51 %
|
|
Grieķija
|
8 %
|
10 %
|
33 %
|
47 %
|
|
Slovēnija
|
7 %
|
9 %
|
28 %
|
40 %
|
|
Čehija
|
9 %
|
11 %
|
41 %
|
60 %
|
|
Igaunija
|
7 %
|
9 %
|
31 %
|
43 %
|
|
Slovākija
|
8 %
|
9 %
|
34 %
|
48 %
|
|
Lietuva
|
8 %
|
9 %
|
42 %
|
60 %
|
|
Polija
|
7 %
|
9 %
|
32 %
|
46 %
|
|
Horvātija
|
6 %
|
7 %
|
27 %
|
38 %
|
|
Ungārija
|
8 %
|
9 %
|
37 %
|
53 %
|
|
Latvija
|
8 %
|
9 %
|
35 %
|
50 %
|
|
Rumānija
|
6 %
|
7 %
|
24 %
|
33 %
|
|
Bulgārija
|
7 %
|
8 %
|
34 %
|
48 %
|
(*1)
Puse no tīro pilsētas autobusu īpatsvara minimālā mērķrādītāja jāsasniedz, iepērkot bezemisiju pilsētas autobusus, kas definēti 4. panta 5. punktā. Ja vairāk nekā 80 % no pilsētas autobusiem, uz kuriem kopā attiecas visi 3. pantā minētie līgumi, par kuriem pirmajā pārskata laikposmā dalībvalstī piešķirtas līguma slēgšanas tiesības, ir divstāvu pilsētas autobusi, tad šo prasību attiecībā uz pirmo pārskata laikposmu samazina uz vienu ceturtdaļu no minimālā mērķrādītāja.
|
|
,
1.1 Atsauces
1.2 Identificētās prasības
1.3 Saistītie standarti
2. Identificētās prasības
3. Saistītie standarti
|