+Článok 4 1.

Článok 4 1.

Na účely tohto nariadenia sa uplatňujú tieto vymedzenia pojmov:

▼M9

1) 

„úverová inštitúcia“ je spoločnosť, ktorej činnosť pozostáva z ktorejkoľvek z týchto činností:

a) 

prijímanie vkladov alebo iných návratných peňažných prostriedkov od verejnosti a poskytovanie úverov na vlastný účet;

▼M17

b) 

vykonávanie ktorejkoľvek z činností uvedených v oddiele A bodoch 3 a 6 prílohy I k smernici Európskeho parlamentu a Rady 2014/65/EÚ ( 6 ), ak platí jedna z nasledujúcich skutočností, ale spoločnosť nie je obchodníkom s komoditami a emisnými kvótami, podnikom kolektívneho investovania, poisťovňou ani investičnou spoločnosťou, v prípade ktorej sa v súlade s článkom 8a smernice 2013/36/EÚ upúšťa od povolenia na vykonávanie činnosti úverovej inštitúcie:

i) 

celková hodnota konsolidovaných aktív spoločnosti usadenej v Únii vrátane akýchkoľvek jej pobočiek a dcérskych spoločností usadených v tretej krajine sa rovná alebo prekračuje 30 miliárd EUR;

ii) 

celková hodnota aktív spoločnosti usadenej v Únii vrátane akýchkoľvek jej pobočiek a dcérskych spoločností usadených v tretej krajine je nižšia ako 30 miliárd EUR a spoločnosť je súčasťou skupiny, v ktorej celková hodnota konsolidovaných aktív všetkých spoločností v skupine, ktoré sú usadené v Únii, vrátane akýchkoľvek ich pobočiek a dcérskych spoločností usadených v tretej krajine, ktoré jednotlivo majú celkové aktíva nižšie ako 30 miliárd EUR a vykonávajú ktorúkoľvek z činností uvedených v oddiele A bodoch 3 a 6 prílohy I k smernici 2014/65/EÚ, sa rovná alebo prekračuje 30 miliárd EUR;

iii) 

celková hodnota aktív spoločnosti usadenej v Únii vrátane akýchkoľvek jej pobočiek a dcérskych spoločností usadených v tretej krajine je nižšia ako 30 miliárd EUR a spoločnosť je súčasťou skupiny, v ktorej celková hodnota konsolidovaných aktív všetkých spoločností v skupine, ktoré vykonávajú ktorúkoľvek z činností uvedených v oddiele A bodoch 3 a 6 prílohy I k smernici 2014/65/EÚ, sa rovná alebo prekračuje 30 miliárd EUR, ak orgán konsolidovaného dohľadu po porade s kolégiom orgánov dohľadu takto rozhodne, aby riešil možné riziká obchádzania alebo možné riziká pre finančnú stabilitu Únie;

▼M9

na účely písm. b) bodov ii) a iii) platí, že ak je spoločnosť súčasťou skupiny z tretej krajiny, celková hodnota aktív každej pobočky skupiny z tretej krajiny povolenej v Únii sa zahrnie do kombinovanej celkovej hodnoty aktív všetkých spoločností v skupine;

2) 

„investičná spoločnosť“ je investičná spoločnosť v zmysle vymedzenia v článku 4 ods. 1 bode 1 smernice 2014/65/EÚ, ktorej bolo udelené povolenie podľa uvedenej smernice, s výnimkou úverových inštitúcií;

3) 

„inštitúcia“ je úverová inštitúcia, ktorej bolo udelené povolenie podľa článku 8 smernice 2013/36/EÚ, alebo spoločnosť uvedená v článku 8a ods. 3 uvedenej smernice;

▼M9 —————

▼B

5) 

„poisťovňa“ je poisťovňa vymedzená v článku 13 bode 1 smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/138/ES z 25. novembra 2009 o začatí a vykonávaní poistenia a zaistenia (Solventnosť II) ( 7 );

6) 

„zaisťovňa“ je zaisťovňa vymedzená v článku 13 bode 4 smernice 2009/138/ES;

▼M8

7) 

„podnik kolektívneho investovania“ alebo „PKI“ je PKIPCP vymedzený v článku 1 ods. 2 smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/65/ES ( 8 ) alebo alternatívny investičný fond (ďalej len „AIF“) vymedzený v článku 4 ods. 1 písm. a) smernice Európskeho parlamentu a Rady 2011/61/EÚ ( 9 );

▼B

8) 

„subjekt verejného sektora“ je neobchodný správny orgán, ktorý podlieha ústredným vládam, regionálnym vládam alebo miestnym orgánom alebo iným orgánom, ktoré plnia rovnaké úlohy ako regionálne vlády a miestne orgány, alebo neobchodná spoločnosť, ktorú vlastnia alebo ktorú zriadili a podporujú ústredné vlády, regionálne vlády alebo miestne orgány, ktoré uzatvorili výslovné dohody o zárukách, a môže zahŕňať samosprávne orgány zriadené zo zákona a podliehajúce verejnému dohľadu;

9) 

„riadiaci orgán“ je riadiaci orgán vymedzený v článku 3 ods. 1 bode 7 smernice 2013/36/EÚ;

10) 

„vrcholový manažment“ je vrcholový manažment vymedzený v článku 3 ods. 1 bode 9 smernice2013/36/EÚ;

11) 

„systémové riziko“ je systémové riziko vymedzené v článku 3 ods. 1 bode 10 smernice 2013/36/EÚ;

▼M17 —————

▼M5

13) 

„originátor“ je originátor v zmysle vymedzenia v článku 2 bode 3 nariadenia (EÚ) 2017/2402 ( 10 );

14) 

„sponzor“ je sponzor v zmysle vymedzenia v článku 2 bode 5 nariadenia (EÚ) 2017/2402;

▼M5

14a) 

„pôvodný veriteľ“ je pôvodný veriteľ v zmysle vymedzenia v článku 2 bode 20 nariadenia (EÚ) 2017/2402;

▼M17

15) 

„materská spoločnosť“ je podnik, ktorý v zmysle bodu 37 kontroluje jeden alebo viaceré podniky;

16) 

„dcérska spoločnosť“ je podnik, ktorý je v zmysle bodu 37 kontrolovaný iným podnikom; dcérske spoločnosti dcérskych spoločností sa tiež považujú za dcérske spoločnosti podniku, ktorý je ich pôvodnou materskou spoločnosťou;

▼B

17) 

„pobočka“ je miesto podnikania, ktoré tvorí právne závislú časť inštitúcie a ktoré priamo vykonáva všetky alebo niektoré transakcie, ktoré sú charakteristické pre podnikanie inštitúcií;

▼M17

18) 

„podnik pomocných služieb“ je podnik, ktorého hlavná činnosť – či už sa poskytuje podnikom v rámci skupiny, alebo klientom mimo skupiny – spočíva v ktorejkoľvek z týchto činností:

a) 

priame rozšírenie bankových služieb;

b) 

operatívny lízing, vlastníctvo alebo správa majetku, poskytovanie služieb spracúvania údajov alebo akákoľvek iná činnosť, pokiaľ sú tieto činnosti pomocnými činnosťami vo vzťahu k bankovníctvu;

c) 

akákoľvek iná činnosť, ktorú EBA považuje za podobnú činnostiam, ktoré sú uvedené v písmenách a) a b);

▼C2

19) 

„správcovská spoločnosť“ je správcovská spoločnosť vymedzená v článku 2 bode 5 smernice 2002/87/ES alebo AIFM vymedzený v článku 4 ods. 1 písm. b) smernice 2011/61/EÚ vrátane, pokiaľ nie je ustanovené inak, subjektov z tretích krajín, ktoré vykonávajú podobné činnosti, a ktoré podliehajú právu tretej krajiny, ktorá uplatňuje požiadavky prudenciálneho dohľadu a regulácie, ktoré sú prinajmenšom rovnocenné požiadavkám uplatňovaným v Únii;

▼M17

20) 

„finančná holdingová spoločnosť“ je podnik, ktorý spĺňa všetky tieto podmienky:

a) 

je finančnou inštitúciou;

b) 

nie je zmiešanou finančnou holdingovou spoločnosťou;

c) 

má aspoň jednu dcérsku spoločnosť, ktorá je inštitúciou;

d) 

s dcérskymi spoločnosťami, ktoré sú inštitúciami alebo finančnými inštitúciami, a s činnosťami, ktoré vykonáva samotný podnik a ktoré nesúvisia s nadobúdaním alebo vlastníctvom podielov v dcérskych spoločnostiach, keď sú uvedené činnosti rovnakej povahy ako činnosti, ktoré vykonávajú inštitúcie alebo finančné inštitúcie, neustále súvisí viac než 50 % ktoréhokoľvek z týchto ukazovateľov:

i) 

vlastné imanie podniku na základe jeho konsolidovanej situácie;

ii) 

aktíva podniku na základe jeho konsolidovanej situácie;

iii) 

príjmy podniku na základe jeho konsolidovanej situácie;

iv) 

zamestnanci podniku na základe jeho konsolidovanej situácie;

v) 

iné ukazovatele, ktoré príslušný orgán považuje za relevantné.

Príslušný orgán môže rozhodnúť, že subjekt sa nekvalifikuje ako finančná holdingová spoločnosť, aj keď je splnený jeden z ukazovateľov uvedených v prvom odseku bodoch i) až iv), ak sa príslušný orgán domnieva, že príslušný ukazovateľ neposkytuje verný a pravdivý obraz o hlavných činnostiach a rizikách skupiny. Pred prijatím takéhoto rozhodnutia konzultuje príslušný orgán s EBA a poskytne podložené a podrobné kvalitatívne a kvantitatívne odôvodnenie. Príslušný orgán náležite zohľadní stanovisko EBA a v prípade, ak sa od neho rozhodne odchýliť, do troch mesiacov odo dňa doručenia stanoviska EBA poskytne EBA odôvodnenie odklonu od príslušného stanoviska;

▼M17

20a) 

„investičná holdingová spoločnosť“ je investičná holdingová spoločnosť v zmysle vymedzenia v článku 4 ods. 1 bode 23 nariadenia (EÚ) 2019/2033;

▼B

21) 

„zmiešaná finančná holdingová spoločnosť“ je zmiešaná finančná holdingová spoločnosť vymedzená v článku 2 bode 15 smernice 2002/87/ES;

22) 

„holdingová spoločnosť so zmiešanou činnosťou“ je materská spoločnosť iná ako finančná holdingová spoločnosť, inštitúcia alebo zmiešaná finančná holdingová spoločnosť, ktorej aspoň jedna dcérska spoločnosť je inštitúciou;

23) 

„poisťovňa z tretej krajiny“ je poisťovňa z tretej krajiny vymedzená v článku 13 bode 3 smernice 2009/138/ES;

24) 

„zaisťovňa z tretej krajiny“ je zaisťovňa z tretej krajiny vymedzená v článku 13 bode 6 smernice 2009/138/ES;

25) 

„uznané investičné spoločnosti tretej krajiny“ sú spoločnosti, ktoré spĺňajú všetky tieto podmienky:

a) 

ak by boli zriadené v Únii, vzťahovalo by sa na ne vymedzenie investičnej spoločnosti;

b) 

bolo im v tretej krajine udelené povolenie;

c) 

podliehajú prudenciálnym pravidlám, ktoré príslušné orgány považujú za aspoň také prísne, ako sú pravidlá stanovené týmto nariadením alebo smernicou 2013/36/EÚ, a tieto pravidlá dodržiavajú;

▼M17

26) 

„finančná inštitúcia“ je podnik, ktorý spĺňa obe tieto podmienky:

a) 

nie je inštitúciou, čisto priemyselnou holdingovou spoločnosťou, účelovým subjektom zaoberajúcim sa sekuritizáciou, holdingovou poisťovňou v zmysle vymedzenia v článku 212 ods. 1 písm. f) smernice 2009/138/ES alebo zmiešanou holdingovou poisťovňou v zmysle vymedzenia v článku 212 ods. 1 písm. g) uvedenej smernice s výnimkou prípadov, keď má zmiešaná holdingová poisťovňa dcérsku inštitúciu;

b) 

spĺňa jednu alebo viacero z týchto podmienok:

i) 

hlavným predmetom činnosti podniku je nadobúdať alebo vlastniť podiely alebo vykonávať jednu alebo viacero činností uvedených v bodoch 2 až 12 a v bodoch 15, 16 a 17 prílohy I k smernici 2013/36/EÚ alebo poskytovať jednu alebo viacero služieb či vykonávať jednu alebo viacero činností uvedených v oddiele A alebo B prílohy I k smernici 2014/65/EÚ vo vzťahu k finančným nástrojom uvedeným v oddiele C prílohy I k smernici 2014/65/EÚ;

ii) 

podnik je investičnou spoločnosťou, zmiešanou finančnou holdingovou spoločnosťou, investičnou holdingovou spoločnosťou, poskytovateľom platobných služieb kategorizovaným podľa článku 1 ods. 1 písm. a) až d) smernice Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2015/2366 ( 11 ), správcovskou spoločnosťou alebo podnikom pomocných služieb;

▼M17

26a) 

„čisto priemyselná holdingová spoločnosť“ je podnik, ktorý spĺňa všetky tieto podmienky:

a) 

jeho hlavným predmetom činnosti je nadobúdať alebo vlastniť podiely;

b) 

neuvádza sa v bode 27 písm. a) ani bode 27 písm. d) až l) tohto odseku a nie je investičnou spoločnosťou ani správcovskou spoločnosťou, ani poskytovateľom platobných služieb kategorizovaným podľa článku 1 ods. 1 písm. a) až d) smernice (EÚ) 2015/2366;

c) 

nevlastní žiadne účasti v subjekte finančného sektora;

▼B

27) 

„subjekt finančného sektora“ je ktorýkoľvek z týchto subjektov:

a) 

inštitúcia;

b) 

finančná inštitúcia;

▼M17 —————

▼B

d) 

poisťovňa;

e) 

poisťovňa z tretej krajiny;

f) 

zaisťovňa;

g) 

zaisťovňa z tretej krajiny;

▼C2

h) 

holdingová poisťovňa vymedzená v článku 212 ods. 1 písm. f) smernice 2009/138/ES;

▼C2

▼B

k) 

podnik vylúčený z rozsahu pôsobnosti smernice 2009/138/ES v súlade s článkom 4 uvedenej smernice;

l) 

podnik z tretej krajiny, ktorého hlavný predmet činnosti je porovnateľný s hlavným predmetom činnosti ktoréhokoľvek zo subjektov uvedených v písmenách a) až k);

▼M17

28) 

„materská inštitúcia v členskom štáte“ je inštitúcia v členskom štáte, ktorej dcérskou spoločnosťou je inštitúcia alebo finančná inštitúcia, alebo ktorá má účasť v inštitúcii alebo finančnej inštitúcii a ktorá sama osebe nie je dcérskou spoločnosťou inej inštitúcie, ktorej bolo udelené povolenie v tom istom členskom štáte, ani finančnej holdingovej spoločnosti, ani zmiešanej finančnej holdingovej spoločnosti založenej v tom istom členskom štáte;

▼B

29) 

„materská inštitúcia v EÚ“ je materská inštitúcia v členskom štáte, ktorá nie je dcérskou spoločnosťou inej inštitúcie, ktorej bolo udelené povolenie v niektorom členskom štáte, ani finančnej holdingovej spoločnosti, ani zmiešanej finančnej holdingovej spoločnosti založenej v niektorom členskom štáte;

▼M9

29a) 

„materská investičná spoločnosť v členskom štáte“ je materská spoločnosť v členskom štáte, ktorá je investičnou spoločnosťou;

29b) 

„materská investičná spoločnosť v EÚ“ je materská spoločnosť v EÚ, ktorá je investičnou spoločnosťou;

▼M8

29c) 

„materská úverová inštitúcia v členskom štáte“ je materská inštitúcia v členskom štáte, ktorá je úverovou inštitúciou;

29d) 

„materská úverová inštitúcia v EÚ“ je materská inštitúcia v EÚ, ktorá je úverovou inštitúciou;

▼B

30) 

„materská finančná holdingová spoločnosť v členskom štáte“ je finančná holdingová spoločnosť, ktorá nie je dcérskou spoločnosťou inštitúcie, ktorej bolo udelené povolenie v tom istom členskom štáte, ani finančnej holdingovej spoločnosti, ani zmiešanej finančnej holdingovej spoločnosti založenej v tom istom členskom štáte;

31) 

„materská finančná holdingová spoločnosť v EÚ“ je materská finančná holdingová spoločnosť v členskom štáte, ktorá nie je dcérskou spoločnosťou inštitúcie, ktorej bolo udelené povolenie v niektorom členskom štáte, ani inej finančnej holdingovej spoločnosti, ani zmiešanej finančnej holdingovej spoločnosti založenej v niektorom členskom štáte;

32) 

„materská zmiešaná finančná holdingová spoločnosť v členskom štáte“ je zmiešaná finančná holdingová spoločnosť, ktorá nie je dcérskou spoločnosťou inštitúcie, ktorej bolo udelené povolenie v tom istom členskom štáte, ani finančnej holdingovej spoločnosti, ani zmiešanej finančnej holdingovej spoločnosti založenej v tom istom členskom štáte;

33) 

„materská zmiešaná finančná holdingová spoločnosť v EÚ“ je materská zmiešaná finančná holdingová spoločnosť v členskom štáte, ktorá nie je dcérskou spoločnosťou inštitúcie, ktorej bolo udelené povolenie v niektorom členskom štáte, ani inej finančnej holdingovej spoločnosti, ani zmiešanej finančnej holdingovej spoločnosti založenej v niektorom členskom štáte;

34) 

„centrálna protistrana“ alebo CCP je CCP vymedzená v článku 2 bode 1 nariadenia (EÚ) č. 648/2012;

▼M17

35) 

„účasť“ je podielová účasť v zmysle vymedzenia v článku 2 bode 2 smernice Európskeho parlamentu a Rady 2013/34/EÚ ( 12 ) alebo priame alebo nepriame vlastníctvo aspoň 20 % hlasovacích práv alebo kapitálu podniku;

▼B

36) 

„kvalifikovaná účasť“ je priamy alebo nepriamy podiel v podniku, ktorý predstavuje aspoň 10 % základného imania alebo hlasovacích práv, alebo ktorý umožňuje vykonávať významný vplyv na riadenie tohto podniku;

▼M17

37) 

„kontrola“ je vzťah medzi materskou spoločnosťou a dcérskou spoločnosťou, ako je opísaný v článku 22 smernice 2013/34/EÚ alebo v účtovných štandardoch, ktoré sa vzťahujú na inštitúciu podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1606/2002 ( 13 ) alebo podobný vzťah medzi akoukoľvek fyzickou alebo právnickou osobou a spoločnosťou;

▼B

38) 

„úzke prepojenie“ je situácia, v ktorej sú dve alebo viac fyzických alebo právnických osôb prepojené jedným z týchto spôsobov:

a) 

účasťou vo forme priameho vlastníctva alebo kontroly aspoň 20 % hlasovacích práv alebo základného imania podniku;

b) 

kontrolou;

c) 

trvalé prepojenie oboch alebo všetkých inštitúcií s jednou a tou istou treťou osobou prostredníctvom vzťahu kontroly;

39) 

„skupina prepojených klientov“ je akákoľvek z týchto skupín:

a) 

dve alebo viac fyzických alebo právnických osôb, ktoré, pokiaľ nie je uvedené inak, predstavujú jedno riziko vzhľadom na to, že jedna z nich priamo alebo nepriamo kontroluje druhú, respektíve ostatné;

b) 

dve alebo viac fyzických alebo právnických osôb, medzi ktorými nie je nijaký vzťah kontroly v zmysle písm. a), ale ktoré sa majú považovať za také, ktoré predstavujú jedno riziko, pretože sú natoľko prepojené, že ak sa jedna z nich dostane do finančných ťažkostí, najmä ťažkostí s financovaním alebo splácaním, je pravdepodobné, že sa do ťažkostí s financovaním alebo splácaním dostane aj druhá, respektíve všetky ostatné.

Bez ohľadu na písmená a) a b), ak ústredná vláda priamo kontroluje alebo je priamo prepojená s viac ako jednou fyzickou alebo právnickou osobou, nepožaduje sa, aby sa skupina pozostávajúca z ústrednej vlády a všetkých fyzických alebo právnických osôb priamo alebo nepriamo kontrolovaných ústrednou vládou v súlade s písmenom a) alebo prepojených s ústrednou vládou v súlade s písmenom b) považovala za skupinu prepojených klientov. Namiesto toho sa existencia skupiny prepojených klientov tvorenej ústrednou vládou a ďalšími fyzickými alebo právnickými osobami môže posudzovať samostatne pre každú osobu priamo kontrolovanú ústrednou vládou v súlade s písmenom a) alebo priamo prepojenú s ústrednou vládou v súlade s písmenom b) a pre všetky fyzické a právnické osoby, ktoré sú touto osobou kontrolované podľa písmena a) alebo prepojené s touto osobou v súlade s písmenom b) vrátane ústrednej vládou. To isté sa uplatňuje v prípade regionálnych vlád alebo miestnych orgánov, na ktoré sa uplatňuje článok 115 ods. 2.

▼M8

Dve alebo viaceré fyzické alebo právnické osoby, ktoré spĺňajú podmienky stanovené v písmene a) alebo b), sa vzhľadom na svoju priamu expozíciu voči tej istej CCP na účely zúčtovacích činností nepovažujú za skupinu prepojených klientov;

▼B

40) 

„príslušný orgán“ je orgán verejnej moci úradne uznaný podľa vnútroštátneho práva, ktorý je na základe vnútroštátneho práva oprávnený vykonávať dohľad nad inštitúciami ako súčasť systému dohľadu fungujúceho v dotknutom členskom štáte;

▼M8

41) 

„orgán konsolidovaného dohľadu“ je príslušný orgán zodpovedný za výkon dohľadu na konsolidovanom základe v súlade s článkom 111 smernice 2013/36/EÚ;

▼B

42) 

„povolenie“ je nástroj, ktorý vydali orgány v akejkoľvek podobe a prostredníctvom ktorého sa udeľuje oprávnenie na podnikanie;

43) 

„domovský členský štát“ je členský štát, v ktorom bolo inštitúcii udelené povolenie;

44) 

„hostiteľský členský štát“ je členský štát, v ktorom má inštitúcia svoju pobočku alebo v ktorom poskytuje služby;

45) 

„centrálne banky ESCB“ sú národné centrálne banky, ktoré sú členmi Európskeho systému centrálnych bánk (ESCB), a Európska centrálna banka (ECB);

46) 

„centrálne banky“ sú centrálne banky ESCB a centrálne banky tretích krajín;

47) 

„konsolidovaná situácia“ je situácia, ktorá vyplýva z uplatňovania požiadaviek tohto nariadenia v súlade s prvou časťou, hlavou II kapitolou 2 na inštitúciu, ako keby táto inštitúcia spoločne s jedným alebo viacerými inými subjektmi tvorila jedinú inštitúciu;

48) 

„konsolidovaný základ“ znamená na základe konsolidovanej situácie;

49) 

„subkonsolidovaný základ“ znamená na základe konsolidovanej situácie materskej inštitúcie, finančnej holdingovej spoločnosti alebo zmiešanej finančnej holdingovej spoločnosti s výnimkou podskupiny subjektov, alebo na základe konsolidovanej situácie materskej inštitúcie, finančnej holdingovej spoločnosti alebo zmiešanej finančnej holdingovej spoločnosti, ktorá nie je konečnou materskou inštitúciou, finančnou holdingovou spoločnosťou alebo zmiešanou finančnou holdingovou spoločnosťou;

50) 

„finančný nástroj“ je:

a) 

zmluva, na základe ktorej vzniknú jednej strane finančné aktíva a druhej strane finančné záväzky alebo kapitálové nástroje;

b) 

akýkoľvek nástroj uvedený v oddiele C prílohy I k smernici 2004/39/ES;

c) 

derivátový finančný nástroj;

d) 

primárny finančný nástroj;

e) 

hotovostný nástroj.

Nástroje uvedené v písmenách a), b) a c) sú finančnými nástrojmi len vtedy, ak je ich hodnota odvodená od ceny podkladového finančného nástroja alebo inej podkladovej položky, miery alebo indexu;

▼M9

51) 

„počiatočný kapitál“ je výška a druhy vlastných zdrojov stanovené v článku 12 smernice 2013/36/EÚ;

▼M17

52) 

„operačné riziko“ je riziko straty vyplývajúce z neprimeraných alebo chybných interných postupov, zo zlyhania ľudského faktora a systémov alebo zapríčinené vonkajšími udalosťami okrem iného vrátane právneho rizika, rizika modelu alebo rizika v oblasti informačných a komunikačných technológií (IKT), avšak s výnimkou strategického rizika a rizika straty dobrej povesti;

▼M17

52a) 

„právne riziko“ je riziko straty vrátane nákladov, pokút, sankcií alebo represívnych náhrad škody, ktorá by mohla inštitúcii vzniknúť v dôsledku udalostí vedúcich k súdnym konaniam vrátane:

a) 

opatrení dohľadu a súkromných vyrovnaní;

b) 

nečinnosti, ak je na splnenie právnej povinnosti potrebné konanie;

c) 

krokov podniknutých s cieľom vyhnúť sa splneniu právnej povinnosti;

d) 

udalostí vyvolaných pochybením, čo sú udalosti, ktoré vyplývajú z úmyselného pochybenia alebo pochybenia z nedbanlivosti, vrátane neprimeraného poskytovania finančných služieb alebo poskytovania nedostatočných alebo zavádzajúcich informácií o finančnom riziku produktov, ktoré inštitúcia predáva;

e) 

nedodržania akejkoľvek požiadavky odvodenej z vnútroštátnych alebo medzinárodných štatutárnych či legislatívnych ustanovení;

f) 

nedodržania akejkoľvek požiadavky odvodenej zo zmluvných dojednaní alebo nedodržania interných pravidiel a kódexov správania stanovených v súlade s vnútroštátnymi alebo medzinárodnými pravidlami a postupmi;

g) 

nedodržania pravidiel týkajúcich sa etiky;

52b) 

„riziko modelu“ je riziko straty vyplývajúce z rozhodnutí, ktoré sa zakladajú najmä na výstupoch interných modelov, a to z dôvodu chýb pri ich návrhu, vypracúvaní, odhade ich parametrov, ich uplatňovaní, používaní alebo monitorovaní, vrátane:

a) 

nesprávneho návrhu zvoleného interného modelu a jeho charakteristických znakov;

b) 

nedostatočného overenia vhodnosti zvoleného interného modelu pre finančný nástroj, ktorý sa má ohodnotiť, alebo pre produkt, ktorého cena sa má stanoviť, alebo vhodnosti zvoleného interného modelu pre príslušné trhové podmienky;

c) 

chýb v uplatňovaní zvoleného interného modelu;

d) 

nesprávneho oceňovania trhovou cenou a nesprávneho merania rizika v dôsledku chyby pri zadávaní obchodu do obchodného systému;

e) 

použitia zvoleného interného modelu alebo jeho výstupov na účely, na ktoré uvedený model nebol určený alebo navrhnutý, vrátane manipulácie s parametrami modelovania;

f) 

nesprávne načasovaného alebo neefektívneho monitorovania alebo validácie výkonnosti modelu alebo jeho prediktívnej schopnosti na účely posúdenia toho, či je zvolený interný model naďalej vhodný na daný účel;

52c) 

„IKT riziko“ je riziko straty súvisiace s akýmikoľvek primerane identifikovateľnými okolnosťami súvisiacimi s používaním sietí a informačných systémov, ktoré ak sa naplní, by mohlo ohroziť bezpečnosť sietí a informačných systémov, každého nástroja alebo procesu závislého od technológie, operácií a procesov alebo poskytovania služieb tým, že bude mať nepriaznivý vplyv na digitálne alebo fyzické prostredie;

52d) 

„environmentálne a sociálne riziko a riziko v oblasti správy a riadenia“ alebo „riziko ESG“ je riziko akéhokoľvek negatívneho finančného vplyvu na inštitúciu vyplývajúce zo súčasného alebo potenciálneho vplyvu environmentálnych a sociálnych faktorov a faktorov v oblasti správy a riadenia (ďalej len „ESG“) na protistrany alebo investované aktíva danej inštitúcie; riziká ESG sa prejavujú prostredníctvom tradičných kategórií finančných rizík;

52e) 

„environmentálne riziko“ je riziko akéhokoľvek negatívneho finančného vplyvu na inštitúciu vyplývajúce zo súčasného alebo potenciálneho vplyvu environmentálnych faktorov na protistrany alebo investované aktíva danej inštitúcie vrátane faktorov súvisiacich s prechodom smerom k cieľom stanoveným v článku 9 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/852 ( 14 ); environmentálne riziko zahŕňa fyzické riziko aj riziko prechodu;

52f) 

„fyzické riziko“ v rámci environmentálneho rizika je riziko akéhokoľvek negatívneho finančného vplyvu na inštitúciu vyplývajúce zo súčasného alebo potenciálneho vplyvu fyzických účinkov environmentálnych faktorov na protistrany alebo investované aktíva danej inštitúcie;

52g) 

„riziko prechodu“ v rámci environmentálneho rizika je riziko akéhokoľvek negatívneho finančného vplyvu na inštitúciu vyplývajúce zo súčasného alebo potenciálneho vplyvu prechodu na environmentálne udržateľné hospodárstvo na protistrany alebo investované aktíva danej inštitúcie;

52h) 

„sociálne riziko“ je riziko akéhokoľvek negatívneho finančného vplyvu na inštitúciu vyplývajúce zo súčasného alebo potenciálneho vplyvu sociálnych faktorov na jej protistrany alebo investované aktíva;

52i) 

„riziko v oblasti správy a riadenia“ je riziko akéhokoľvek negatívneho finančného vplyvu na inštitúciu vyplývajúce zo súčasného alebo potenciálneho vplyvu faktorov v oblasti správy a riadenia na protistrany alebo investované aktíva danej inštitúcie;

▼B

53) 

„riziko zníženia kvality pohľadávok z iných ako kreditných dôvodov“ je riziko, že sa pohľadávka zníži o hodnotu hotovostných alebo bezhotovostných úverov poskytnutých dlžníkovi;

▼M17

54) 

„pravdepodobnosť zlyhania“ alebo „PD“ je pravdepodobnosť zlyhania dlžníka alebo v príslušných prípadoch kreditnej facility v priebehu jedného roka a v kontexte rizika zníženia kvality pohľadávok z iných ako kreditných dôvodov je to pravdepodobnosť zníženia kvality pohľadávok z iných ako kreditných dôvodov v priebehu jedného roka;

55) 

„strata v prípade zlyhania“ alebo „LGD“ je pomer straty z expozície súvisiacej s jednou facilitou v dôsledku zlyhania dlžníka alebo v príslušných prípadoch kreditnej facility k nesplatenej sume v momente zlyhania alebo k danému referenčnému dátumu po dátume zlyhania a v kontexte rizika zníženia kvality pohľadávok z iných ako kreditných dôvodov je to strata v prípade zníženia kvality pohľadávok z iných ako kreditných dôvodov, teda pomer straty z expozície súvisiacej s odkúpenou pohľadávkou v dôsledku zníženia kvality pohľadávok z iných ako kreditných dôvodov k nesplatenej sume odkúpenej pohľadávky;

56) 

„konverzný faktor“ alebo „konverzný faktor úverov“ alebo „CCF“ je pomer nevyčerpanej sumy prísľubu z jednej facility, ktorý by sa mohol čerpať z tejto jednej facility od určitého momentu pred zlyhaním, a preto by bol nesplatený v momente zlyhania, k nevyčerpanej sume prísľubu z uvedenej facility, pričom rozsah prísľubu sa určuje na základe oznámeného limitu, pokiaľ nie je neoznámený limit vyšší;

▼B

57) 

„zmierňovanie kreditného rizika“ je postup, ktorý inštitúcia používa na zníženie kreditného rizika spojeného s expozíciou alebo expozíciami, ktoré inštitúcia naďalej drží;

▼M17

58) 

„financované kreditné zabezpečenie“ alebo „FCP“ je postup zmierňovania kreditného rizika, v rámci ktorého je zníženie kreditného rizika expozície inštitúcie odvodené z práva tejto inštitúcie – v prípade zlyhania dlžníka alebo kreditnej facility alebo pri výskyte iných bližšie určených kreditných udalostí vzťahujúcich sa na dlžníka – speňažiť určité aktíva alebo hodnoty, alebo ich získať prevodom alebo prisvojením, alebo si ich ponechať, alebo znížiť hodnotu expozície na výšku rozdielu medzi hodnotou expozície a výškou pohľadávky voči inštitúcii, alebo ju týmto rozdielom nahradiť;

59) 

„nefinancované kreditné zabezpečenie“ alebo „UFCP“ je postup zmierňovania kreditného rizika, v rámci ktorého je zníženie kreditného rizika expozície inštitúcie odvodené zo záväzku tretej strany zaplatiť istú hodnotu v prípade zlyhania dlžníka alebo kreditnej facility alebo pri výskyte iných bližšie určených kreditných udalostí;

60) 

„nástroj hotovostného typu“ je vkladový certifikát, dlhopis vrátane krytého dlhopisu alebo akýkoľvek iný nepodriadený nástroj emitovaný požičiavajúcou inštitúciou, za ktorý už táto požičiavajúca inštitúcia prijala platbu v plnej výške a ktorý musí inštitúcia bezpodmienečne uhradiť v jeho nominálnej hodnote;

▼M17

60a) 

„zásoby zlata“ sú zlato ako komodita vrátane zlatých tehiel, ingotov a mincí, ktoré sú bežne akceptované na trhu so zlatom, ak existujú likvidné trhy so zlatom, a ktorých hodnotu určuje hodnota obsahu zlata, ktorý je vymedzený rýdzosťou a hmotnosťou, a nie záujem numizmatikov o toto zlato;

▼M5

61) 

„sekuritizácia“ je sekuritizácia v zmysle vymedzenia v článku 2 bode 1 nariadenia (EÚ) 2017/2402;

62) 

„sekuritizačná pozícia“ je sekuritizačná pozícia v zmysle vymedzenia v článku 2 bode 19 nariadenia (EÚ) 2017/2402;

63) 

„resekuritizácia“ je resekuritizácia v zmysle vymedzenia v článku 2 bode 4 nariadenia (EÚ) 2017/2402;

▼B

64) 

„resekuritizačná pozícia“ je expozícia vyplývajúca z resekuritizácie;

65) 

„zvýšenie kreditnej kvality“ je zmluvné dojednanie, ktorým sa zlepšuje kreditná kvalita pozície v sekuritizácii oproti stavu, ak by sa takéto zlepšenie kreditnej kvality neposkytlo, vrátane zlepšenia poskytnutého podriadenejšími tranžami v sekuritizácii a inými druhmi kreditného zabezpečenia;

▼M5

66) 

„účelový subjekt zaoberajúci sa sekuritizáciou“ alebo „SSPE“ je účelový subjekt zaoberajúci sa sekuritizáciou alebo SSPE v zmysle vymedzenia v článku 2 bode 2 nariadenia (EÚ) 2017/2402;

67) 

„tranža“ je tranža v zmysle vymedzenia v článku 2 bode 6 nariadenia (EÚ) 2017/2402;

▼B

68) 

„oceňovanie trhovou cenou“ je oceňovanie pozícií na základe ľahko dostupných zatváracích cien pochádzajúcich z nezávislých zdrojov vrátane cien na burze, aktuálnych cien zo systému alebo kotácií od niekoľkých nezávislých renomovaných poskytovateľov investičných služieb;

69) 

„oceňovanie na základe modelu“ je akékoľvek oceňovanie, ktoré musí byť porovnateľné s referenčnou hodnotou, extrapolované alebo inak vypočítané z jedného alebo viacerých trhových vstupov;

70) 

„nezávislé overovanie cien“ je postup, pomocou ktorého sa pravidelne overuje presnosť a nezávislosť trhových cien alebo vstupov oceňovaných na základe modelu;

▼C2

71) 

„prípustný kapitál“ je:

a) 

na účely druhej časti hlavy III súčtom týchto položiek:

(i) 

kapitálu Tier 1 uvedeného v článku 25 bez uplatnenia odpočtu v článku 36 ods. 1 písm. k) bode (i);

(ii) 

kapitálu Tier 2 uvedeného v článku 71, ktorý sa rovná alebo je nižší ako jedna tretina kapitálu Tier 1 vypočítaného podľa bodu (i) tohto písmena;

b) 

▼M8

na účely článku 97 to predstavuje súčet týchto položiek:

▼C2

(i) 

kapitálu Tier 1 uvedeného v článku 25;

(ii) 

kapitálu Tier 2 uvedeného v článku 71, ktorý sa rovná alebo je nižší ako jedna tretina kapitálu Tier 1;

▼B

72) 

„uznaná burza“ je burza, ktorá spĺňa všetky tieto podmienky:

▼M9

a) 

ide o regulovaný trh alebo trh tretej krajiny, ktorý je považovaný za rovnocenný s regulovaným trhom v súlade s postupom stanoveným v článku 25 ods. 4 písm. a) smernice 2014/65/EÚ;

▼B

b) 

má zúčtovací mechanizmus, pričom na zmluvy uvedené v prílohe II sa vzťahuje požiadavka dennej marže, ktorá podľa názoru príslušných orgánov poskytuje dostatočné zabezpečenie;

73) 

„dobrovoľné platby dôchodkového zabezpečenia“ sú rozšírené dávky dôchodkového zabezpečenia, ktoré inštitúcia podľa vlastného uváženia poskytne zamestnancovi v rámci balíka pohyblivej odmeny zamestnanca a ktoré nezahŕňajú kumulované dávky poskytnuté zamestnancovi podľa podmienok dôchodkového plánu spoločnosti;

74) 

„hodnota poskytnutého hypotekárneho financovania“ je hodnota nehnuteľného majetku určená na základe obozretného posúdenia budúcej obchodovateľnosti majetku, berúc do úvahy aspekty dlhodobej udržateľnosti majetku, bežné a miestne trhové podmienky, súčasné využitie a alternatívne primerané využitie majetku;

▼M17

74a) 

„hodnota majetku“ je hodnota nehnuteľného majetku určeného na bývanie alebo nehnuteľného majetku určeného na podnikanie stanovená v súlade s článkom 229 ods. 1;

▼M17

75) 

„nehnuteľný majetok určený na bývanie“ alebo „nehnuteľnosť určená na bývanie“ je ktorákoľvek z týchto možností:

a) 

nehnuteľný majetok, ktorý má povahu obydlia a spĺňa požiadavky všetkých príslušných zákonov a iných právnych predpisov, aby sa mohol využívať na účely bývania;

b) 

nehnuteľný majetok, ktorý má povahu obydlia a je stále vo fáze výstavby, a to za predpokladu, že existuje očakávanie, že tento majetok bude spĺňať požiadavky všetkých príslušných zákonov a iných právnych predpisov, aby sa mohol využívať na účely bývania;

c) 

právo obývať byt v bytových družstvách nachádzajúcich sa vo Švédsku;

d) 

príslušenstvo pozemku, na ktorom sa nachádza majetok uvedený v písmene a), b) alebo c);

▼M17

75a) 

„nehnuteľný majetok určený na podnikanie“ alebo „nehnuteľnosť určená na podnikanie“ je akýkoľvek nehnuteľný majetok, ktorý nie je nehnuteľným majetkom určeným na bývanie;

75b) 

„expozícia voči nehnuteľnostiam generujúcim príjem“ alebo „expozícia IPRE“ je expozícia zabezpečená jednou alebo viacerými nehnuteľnosťami určenými na bývanie alebo na podnikanie, ak splnenie kreditných záväzkov súvisiacich s touto expozíciou podstatne závisí od peňažných tokov generovaných uvedenými nehnuteľnosťami, ktoré zabezpečujú túto expozíciu, a nie od schopnosti dlžníka plniť kreditné záväzky z iných zdrojov; primárnym zdrojom týchto peňažných tokov sú platby z prenájmu alebo platby nájomného alebo príjmy z predaja nehnuteľného majetku určeného na bývanie alebo nehnuteľného majetku určeného na podnikanie;

75c) 

„expozícia voči nehnuteľnostiam negenerujúcim príjem“ alebo „expozícia, ktorá nie je IPRE“ je každá expozícia zabezpečená jednou alebo viacerými nehnuteľnosťami určenými na bývanie alebo na podnikanie, ktorá nie je expozíciou IPRE;

75d) 

„expozícia zabezpečená nehnuteľným majetkom určeným na bývanie“, „expozícia zabezpečená nehnuteľnosťou určenou na bývanie“ alebo „expozícia zabezpečená hypotékou na nehnuteľný majetok určený na bývanie“ je expozícia zabezpečená nehnuteľným majetkom určeným na bývanie alebo expozícia, ktorá sa za takú považuje v súlade s článkom 108 ods. 4;

75e) 

„expozícia zabezpečená nehnuteľným majetkom určeným na podnikanie“, „expozícia zabezpečená nehnuteľnosťou určenou na podnikanie“ alebo „expozícia zabezpečená hypotékou na nehnuteľný majetok určený na podnikanie“ je expozícia zabezpečená nehnuteľným majetkom určeným na podnikanie;

75f) 

„expozícia zabezpečená nehnuteľným majetkom“ alebo „expozícia zabezpečená hypotékou na nehnuteľný majetok“ alebo „expozícia zabezpečená kolaterálom vo forme nehnuteľného majetku“, je expozícia zabezpečená nehnuteľným majetkom určeným na bývanie alebo nehnuteľným majetkom určeným na podnikanie alebo expozícia, ktorá sa za takú považuje v súlade s článkom 108 ods. 4;

▼B

76) 

„trhová hodnota“ na účely nehnuteľného majetku je odhadovaná suma, za ktorú by sa mohol majetok ku dňu ocenenia vymeniť medzi ochotným kupujúcim a ochotným predávajúcim v rámci transakcie na základe nezávislého vzťahu po náležitom marketingu, pričom by každá strana konala riadne informovaná, obozretne a bez nátlaku;

77) 

„uplatniteľný účtovný rámec“ sú účtovné štandardy, ktorým inštitúcia podlieha podľa nariadenia (ES) č. 1606/2002 alebo podľa smernice 86/635/EHS;

▼M17

78) 

„jednoročná miera zlyhania“ je pomer medzi počtom dlžníkov, alebo ak sa vymedzenie zlyhania uplatňuje na úrovni kreditných facilít podľa článku 178 ods. 1 druhého pododseku, počtom kreditných facilít, v prípade ktorých sa usúdilo, že došlo k zlyhaniu počas obdobia, ktoré sa začína jeden rok pred dátumom pozorovania T, a počtom dlžníkov, alebo ak sa vymedzenie zlyhania uplatňuje na úrovni kreditných facilít podľa článku 178 ods. 1 druhého pododseku, počtom kreditných facilít zaradených do tejto triedy alebo skupiny jeden rok pred týmto dátumom pozorovania T;

▼M17

78a) 

„expozície voči nadobudnutiu pozemku, rozvoju a výstavbe“ alebo „expozície ADC“ sú expozície voči podnikateľským subjektom alebo účelovo vytvoreným subjektom, ktoré financujú akékoľvek nadobudnutie pozemkov na účely rozvoja a výstavby, alebo ktoré financujú rozvoj a výstavbu akéhokoľvek nehnuteľného majetku určeného na bývanie alebo nehnuteľného majetku určeného na podnikanie;

78b) 

„expozícia, ktorá nie je ADC,“ je každá expozícia zabezpečená jednou alebo viacerými nehnuteľnosťami určenými na bývanie alebo na podnikanie, ktorá nie je expozíciou ADC;

▼M17 —————

▼B

80) 

„obchodné financovanie“ znamená financovanie vrátane záruk spojených s výmenou tovaru a služieb prostredníctvom finančných produktov s pevnou krátkodobou splatnosťou vo všeobecnosti kratšou než jeden rok bez automatickej obnovy;

81) 

„oficiálne podporované exportné úvery“ sú pôžičky alebo úvery na financovanie vývozu tovaru a služieb, na ktoré oficiálna agentúra na podporu exportu poskytuje záruky, poistenie alebo priame financovanie;

▼C2

82) 

„zmluva o repo transakciách“ a „zmluva o obrátených repo transakciách“ je každá zmluva, na základe ktorej inštitúcia alebo jej protistrana prevádza cenné papiere, komodity alebo zaručené práva vzťahujúce sa na vlastnícke právo k cenným papierom alebo komoditám, ak túto záruku poskytne uznaná burza, ktorá má práva k cenným papierom alebo komoditám, a zmluva inštitúcii nepovoľuje previesť alebo prisľúbiť určitý cenný papier alebo komoditu viac ako jednej protistrane naraz, a to s prísľubom ich spätného odkúpenia, alebo náhradné cenné papiere alebo komodity rovnakej povahy za stanovenú cenu k dátumu určenému v budúcnosti alebo určenému prevádzajúcou stranou, pričom ide o zmluvu o repo transakciách pre inštitúciu predávajúcu cenné papiere alebo komodity a zmluvu o obrátených repo transakciách pre inštitúciu, ktorá ich kupuje;

▼B

83) 

„repo transakcia“ je každá transakcia upravená zmluvou o repo transakciách alebo zmluvou o obrátených repo transakciách;

84) 

„jednoduchá zmluva o repo transakciách“ je repo transakcia týkajúca sa jedného alebo nezložitého aktíva, na rozdiel od koša aktív;

85) 

„pozície držané s úmyslom obchodovania“ sú:

a) 

vlastné pozície a pozície vyplývajúce z poskytovania služieb klientom a tvorba trhu;

b) 

pozície, ktoré sú držané na účely krátkodobého opätovného predaja;

c) 

pozície držané so zámerom získať prospech z rozdielov skutočnej alebo očakávanej krátkodobej ceny medzi nákupnou a predajnou cenou alebo z iných cenových alebo úrokových výkyvov;

▼M8

86) 

„obchodná kniha“ sú všetky pozície vo finančných nástrojoch a komoditách, ktoré inštitúcia drží buď s úmyslom obchodovania, alebo s cieľom hedžovať pozície držané s úmyslom obchodovania v súlade s článkom 104;

▼B

87) 

„multilaterálny obchodný systém“ je multilaterálny obchodný systém vymedzený v článku 4 bode 15 smernice 2004/39/ES;

▼C2

88) 

„kvalifikovaná centrálna protistrana“ alebo „QCCP“ je centrálna protistrana, ktorej sa buď udelilo povolenie v súlade s článkom 14 nariadenia (EÚ) č. 648/2012, alebo ktorá bola uznaná v súlade s článkom 25 uvedeného nariadenia;

▼B

89) 

„fond pre prípad zlyhania“ je fond zriadený centrálnou protistranou v súlade s článkom 42 nariadenia (EÚ) 648/2012 a používaný v súlade s článkom 45 uvedeného nariadenia;

90) 

„predfinancovaný príspevok do fondu centrálnej protistrany pre prípad zlyhania“ je príspevok do fondu centrálnej protistrany pre prípad zlyhania, ktorý platí inštitúcia;

▼M8

91) 

„obchodná expozícia“ je aktuálna expozícia vrátane variačnej marže splatnej zúčtovaciemu členovi, ale ešte neprijatej, a akákoľvek potenciálna budúca expozícia zúčtovacieho člena alebo klienta voči CCP vyplývajúca zo zmlúv a transakcií uvedených v článku 301 ods. 1 písm. a), b) a c), ako aj počiatočná marža;

▼B

92) 

„regulovaný trh“ je regulovaný trh vymedzený v článku 4 bode 14 smernice 2004/39/ES;

93) 

„finančná páka“ je relatívna výška aktív inštitúcie, podsúvahových záväzkov a podmienených záväzkov zaplatiť, postúpiť alebo poskytnúť kolaterál, vrátane záväzkov z prijatých finančných prostriedkov, urobených prísľubov, derivátov alebo zmlúv o repo transakciách, avšak s výnimkou prísľubov, ktoré možno uplatniť len počas likvidácie inštitúcie, a to v porovnaní s vlastnými zdrojmi inštitúcie;

94) 

„riziko nadmerného využívania finančnej páky“ je riziko vyplývajúce zo zraniteľnosti inštitúcie z dôvodu finančnej páky alebo podmienenej finančnej páky, ktoré si môže vyžiadať neplánované opravné opatrenia jej podnikateľského plánu, vrátane núdzového predaja aktív, ktorý môže vyústiť do straty alebo úpravy hodnoty zostávajúcich aktív;

95) 

„úprava kreditného rizika“ je výška špecifických a všeobecných rezerv na straty z úverov v súvislosti s kreditnými rizikami, ktoré boli vykázané v účtovnej závierke inštitúcie v súlade s uplatniteľným účtovným rámcom;

▼M8

96) 

„interný hedžing“ je pozícia, ktorá významne kompenzuje jednotlivé rizikové prvky medzi pozíciou v obchodnej knihe a jednou alebo viacerými pozíciami v neobchodnej knihe alebo medzi dvoma trading deskmi;

▼B

97) 

„referenčný záväzok“ znamená záväzok použitý na účely určenia hodnoty hotovostného vyrovnania kreditného derivátu;

98) 

„externá ratingová agentúra“ alebo „ECAI“ je ratingová agentúra, ktorá je zaregistrovaná alebo certifikovaná v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1060/2009 zo 16. septembra 2009 o ratingových agentúrach ( 15 ), alebo centrálna banka, ktorá vydáva ratingy, na ktoré sa nariadenie (ES) č. 1060/2009 nevzťahuje;

99) 

„nominovaná ECAI“ je ECAI, ktorú nominovala inštitúcia;

100) 

„akumulovaný iný komplexný účtovný výsledok“ má ten istý význam ako v medzinárodných účtovných štandardoch (IAS) 1, ktoré sa uplatňujú v súlade s nariadením (ES) č. 1606/2002;

101) 

„základné vlastné zdroje“ sú základné vlastné zdroje v zmysle článku 88 smernice 2009/138/ES;

102) 

„poistné položky vlastných zdrojov Tier 1“ sú položky základných vlastných zdrojov spoločností, ktoré podliehajú požiadavkám smernice 2009/138/ES, ak sú tieto položky zaradené do kapitálu Tier 1 v zmysle smernice 2009/138/ES v súlade s článkom 94 ods. 1 uvedenej smernice;

103) 

„dodatočné poistné položky vlastných zdrojov Tier 1“ sú položky základných vlastných zdrojov podnikov, ktoré podliehajú požiadavkám smernice 2009/138/ES, ak sú tieto položky zaradené ako kapitál Tier 1 v zmysle smernice 2009/138/ES v súlade s článkom 94 ods. 1 uvedenej smernice a zahrnutie týchto položiek je obmedzené delegovanými aktmi prijatými v súlade s článkom 99 uvedenej smernice;

104) 

„poistné položky vlastných zdrojov Tier 2“ sú položky základných vlastných zdrojov podnikov, ktoré podliehajú požiadavkám smernice 2009/138/ES, ak sú tieto položky zaradené do Tier 2 v zmysle smernice 2009/138/ES v súlade s článkom 94 ods. 2 uvedenej smernice;

105) 

„poistné položky vlastných zdrojov Tier 3“ sú položky základných vlastných zdrojov podnikov, ktoré podliehajú požiadavkám smernice 2009/138/ES, ak sú tieto položky zaradené do Tier 3 v zmysle smernice 2009/138/ES v súlade s článkom 94 ods. 3 uvedenej smernice;

106) 

„odložené daňové pohľadávky“ majú ten istý význam ako v uplatniteľnom účtovnom rámci;

107) 

„odložené daňové pohľadávky, ktoré počítajú s budúcou ziskovosťou“ sú odložené daňové pohľadávky, ktorých budúca hodnota sa môže realizovať len v prípade, ak inštitúcia v budúcnosti vytvorí zdaniteľný zisk;

108) 

„odložené daňové záväzky“ majú ten istý význam ako v uplatniteľnom účtovnom rámci;

109) 

„majetok dôchodkového fondu so stanovenými požitkami“ sú aktíva dôchodkového fondu alebo programu s definovanými dávkami, ktoré sa vypočítajú po ich znížení o výšku záväzkov v rámci toho istého fondu alebo programu;

110) 

„rozdeľovanie výnosov“ je výplata dividend alebo úroku v akejkoľvek forme;

111) 

„finančná spoločnosť“ má ten istý význam ako v článku 13 bodu 25 písm. b) a d) smernice 2009/138/ES;

112) 

„fondy pre všeobecné bankové riziká“ majú ten istý význam ako v článku 38 smernice 86/635/EHS;

113) 

„goodwill“ má ten istý význam ako v uplatniteľnom účtovnom rámci;

▼M17

114) 

„nepriamy podiel“ je každá expozícia voči sprostredkovateľskému subjektu, ktorý má expozíciu voči kapitálovým nástrojom emitovaným subjektom finančného sektora alebo voči záväzkom emitovaným inštitúciou, keď v prípade, že by kapitálové nástroje emitované subjektom finančného sektora alebo záväzky emitované danou inštitúciou boli neustále odpisované, strata, ktorá by v dôsledku toho inštitúcii vznikla, by sa podstatne nelíšila od straty, ktorá by inštitúcii vznikla z priameho podielu na týchto kapitálových nástrojoch emitovaných subjektom finančného sektora alebo na týchto záväzkoch emitovaných danou inštitúciou;

▼B

115) 

„nehmotné aktíva“ majú ten istý význam ako v uplatniteľnom účtovnom rámci a zahŕňajú goodwill;

116) 

„ostatné kapitálové nástroje“ sú kapitálové nástroje emitované subjektmi finančného sektora, ktoré nespĺňajú podmienky na to, aby boli zaradené ako nástroje vlastného kapitálu Tier 1, dodatočného kapitálu Tier 1 alebo kapitálu Tier 2 alebo poistné položky vlastných zdrojov Tier 1, dodatočné poistné položky vlastných zdrojov Tier 1, poistné položky vlastných zdrojov Tier 2 alebo poistné položky vlastných zdrojov Tier 3;

117) 

„ostatné rezervy“ sú rezervy v zmysle uplatniteľného účtovného rámca, na ktoré sa vzťahuje požiadavka zverejnenia podľa daného uplatniteľného účtovného štandardu, okrem akýchkoľvek súm, ktoré už boli zahrnuté do akumulovaného iného komplexného účtovného výsledku alebo do nerozdelených ziskov;

118) 

„vlastné zdroje“ sú súčtom kapitálu Tier 1 a kapitálu Tier 2;

119) 

„nástroje vlastných zdrojov“ sú kapitálové nástroje emitované inštitúciou, ktoré spĺňajú podmienky na to, aby boli zaradené ako nástroje vlastného kapitálu Tier 1, dodatočného kapitálu Tier 1 alebo kapitálu Tier 2;

120) 

„menšinová účasť“ je suma vlastného kapitálu Tier 1 dcérskej spoločnosti inštitúcie, ktorú možno priradiť iným fyzickým alebo právnickým osobám ako sú tie, na ktoré sa vzťahuje prudenciálny rozsah pôsobnosti konsolidácie inštitúcie;

121) 

„zisk“ má ten istý význam ako v uplatniteľnom účtovnom rámci;

122) 

„recipročný krížový podiel“ je podiel inštitúcie na nástrojoch vlastných zdrojov alebo iných kapitálových nástrojoch, ktoré emitovali subjekty finančného sektora, ak tieto subjekty takisto majú podiel na nástrojoch vlastných zdrojov, ktoré emitovala daná inštitúcia;

123) 

„nerozdelené zisky“ sú zisky a straty prenesené po použití konečného zisku alebo straty v súlade s uplatniteľným účtovným rámcom;

124) 

„emisné ážio“ má ten istý význam ako v uplatniteľnom účtovnom rámci;

125) 

„dočasné rozdiely“ majú ten istý význam ako v uplatniteľnom účtovnom rámci;

▼M17

126) 

„syntetický podiel“ je investícia inštitúcie do finančného nástroja, ktorého hodnota priamo súvisí s hodnotou kapitálových nástrojov emitovaných subjektom finančného sektora alebo s hodnotou záväzkov emitovaných danou inštitúciou;

▼B

127) 

„schéma krížových záruk“ je schémou, ktorá spĺňa tieto podmienky:

▼M8

a) 

inštitúcie patria do tej istej schémy inštitucionálneho zabezpečenia, ako sa uvádza v článku 113 ods. 7, alebo sú trvalo pridružené k ústrednému orgánu v sieti;

▼M17

b) 

inštitúcie sú plne konsolidované v súlade s článkom 22 smernice 2013/34/EÚ a sú zahrnuté do dohľadu na konsolidovanom základe vykonávaného nad inštitúciou, ktorá je materskou inštitúciou v niektorom z členských štátov v súlade s prvou časťou hlavou II kapitolou 2 tohto nariadenia a vzťahuje sa na ňu požiadavka na vlastné zdroje;

▼B

c) 

materská inštitúcia so sídlom v niektorom z členských štátov a jej dcérske spoločnosti sú usadené v tom istom členskom štáte a podliehajú udeleniu povolenia a dohľadu zo strany toho istého príslušného orgánu;

d) 

materská inštitúcia so sídlom v niektorom z členských štátov a jej dcérske spoločnosti uzatvorili dohodu o zmluvnej alebo štatutárnej zodpovednosti, ktorá chráni tieto inštitúcie a najmä zabezpečuje ich likviditu a solventnosť, aby sa v prípade potreby vyhli konkurzu;

e) 

prijali sa opatrenia na zabezpečenie rýchleho poskytnutia finančných prostriedkov v podobe kapitálu a likvidity, ak sa to vyžaduje podľa dohody o zmluvnej alebo štatutárnej zodpovednosti uvedenej v písm. d);

f) 

náležitosť dohôd a opatrení uvedených v písmenách d) a e) pravidelne monitoruje príslušný orgán;

g) 

minimálna výpovedná lehota v prípade dobrovoľného vypovedania dohody o zodpovednosti zo strany dcérskej spoločnosti je 10 rokov;

h) 

príslušný orgán je oprávnený zakázať dobrovoľné vypovedanie dohody o zodpovednosti zo strany dcérskej spoločnosti;

▼M8

128) 

„rozdeliteľné položky“ je suma zisku na konci posledného finančného roka zvýšená o všetok nerozdelený zisk z predchádzajúcich období a rezervné fondy, ktoré sú k dispozícii na tento účel, pred rozdelením držiteľom nástrojov vlastného kapitálu, a znížená o všetky neuhradené straty z predchádzajúcich období, všetok nerozdeliteľný zisk podľa práva Únie alebo vnútroštátneho práva alebo predpisov inštitúcie a všetky sumy vložené do nerozdeliteľných rezervných fondov v súlade s vnútroštátnym právom alebo stanovami inštitúcie, v každom prípade pri zohľadnení osobitnej kategórie nástrojov vlastného kapitálu, ktorých sa týka právo Únie alebo vnútroštátne právo, predpisy alebo stanovy inštitúcie; výška takýchto ziskov, strát a rezervných fondov sa určuje na základe individuálnej účtovnej závierky inštitúcie, a nie na základe konsolidovanej účtovnej závierky;

▼M5

129) 

„správca“ je správca v zmysle vymedzenia v článku 2 bode 13 nariadenia (EÚ) 2017/2402;

▼M8

130) 

„orgán pre riešenie krízových situácií“ je orgán pre riešenie krízových situácií vymedzený v článku 2 ods. 1 bode 18 smernice 2014/59/EÚ;

▼M15

130a) 

„relevantný orgán tretej krajiny“ je orgán tretej krajiny v zmysle vymedzenia v článku 2 ods. 1 bode 90 smernice 2014/59/EÚ;

▼M8

131) 

„subjekt, ktorého krízová situácia sa rieši“ je subjekt, ktorého krízová situácia sa rieši, vymedzený v článku 2 ods. 1 bode 83a smernice 2014/59/EÚ;

132) 

„skupina, ktorej krízová situácia sa rieši“ je skupina, ktorej krízová situácia sa rieši, vymedzená v článku 2 ods. 1 bode 83b smernice 2014/59/EÚ;

133) 

„globálne systémovo významná inštitúcia“ alebo „G-SII“ je G-SII, ktorá bola určená v súlade s článkom 131 ods. 1 a 2 smernice 2013/36/EÚ;

134) 

„globálne systémovo významná inštitúcia mimo EÚ“ alebo „G-SII mimo EÚ“ je globálne systémovo významná banková skupina alebo banka (G-SIB), ktorá nie je G-SII a ktorá je zahrnutá do pravidelne aktualizovaného zoznamu G-SIB, ktorý uverejňuje Rada pre finančnú stabilitu;

135) 

„významná dcérska spoločnosť“ je dcérska spoločnosť, ktorá na individuálnom alebo konsolidovanom základe spĺňa ktorúkoľvek z týchto podmienok:

a) 

daná dcérska spoločnosť drží viac než 5 % konsolidovaných rizikovo vážených aktív svojej pôvodnej materskej spoločnosti;

b) 

daná dcérska spoločnosť vytvára viac než 5 % celkových prevádzkových výnosov svojej pôvodnej materskej spoločnosti;

c) 

veľkosť celkovej expozície, uvedenej v článku 429 ods. 4 tohto nariadenia, v súvislosti s dcérskou spoločnosťou je viac než 5 % konsolidovanej veľkosti celkovej expozície jej pôvodnej materskej spoločnosti;

na účely určenia významnej dcérskej spoločnosti, ak sa uplatňuje článok 21b ods. 2 smernice 2013/36/EÚ, sa dve sprostredkovateľské materské spoločnosti v EÚ počítajú za jedinú dcérsku spoločnosť na základe ich konsolidovanej situácie;

136) 

„subjekt G-SII“ je subjekt s právnou subjektivitou, ktorý je G-SII alebo ktorý tvorí časť G-SII alebo časť G-SII mimo EÚ;

137) 

„nástroj záchrany pomocou vnútorných zdrojov“ je nástroj záchrany pomocou vnútorných zdrojov vymedzený v článku 2 ods. 1 bode 57 smernice 2014/59/EÚ;

138) 

„skupina“ je skupina podnikov, z ktorých aspoň jeden je inštitúciou, a ktorá pozostáva z materskej spoločnosti a jej dcérskych spoločností, alebo z podnikov, ktoré sú vzájomne prepojené, ako je uvedené v článku 22 smernice Európskeho parlamentu a Rady 2013/34/EÚ ( 16 );

139) 

„transakcia financovania prostredníctvom cenných papierov“ je repo transakcia, transakcia požičiavania alebo vypožičiavania cenných papierov alebo komodít alebo transakcia požičiavania s dozabezpečením;

140) 

„počiatočná marža“ alebo „IM“ je akýkoľvek kolaterál okrem premenlivej marže, ktorý sa od subjektu vyberá alebo v prospech neho skladá s cieľom kryť aktuálnu a potenciálnu budúcu expozíciu transakcie alebo portfólia transakcií v období, ktoré je potrebné na likvidáciu uvedených transakcií, alebo s cieľom opätovne hedžovať svoje trhové riziko, po zlyhaní protistrany v rámci transakcie alebo portfólia transakcií;

141) 

„trhové riziko“ je riziko strát vyplývajúcich z pohybov trhových cien vrátane výmenných kurzov alebo cien komodít;

142) 

„devízové riziko“ je riziko strát vyplývajúce z pohybov výmenných kurzov;

143) 

„komoditné riziko“ je riziko strát vyplývajúce z pohybov cien komodít;

▼M17

144) 

„trading desk“ je dobre vymedzená skupina obchodníkov, ktorú zriadila inštitúcia v súlade s článkom 104b ods. 1 na to, aby spoločne spravovala portfólio pozícií v obchodnej knihe alebo pozícií v neobchodnej knihe uvedených v odsekov 5 a 6 uvedeného článku v súlade s dobre vymedzenou a konzistentnou obchodnou stratégiou, a ktorá pôsobí v rámci tej istej štruktúry riadenia rizík;

▼M8

145) 

„malá a menej zložitá inštitúcia“ je inštitúcia, ktorá spĺňa všetky tieto podmienky:

a) 

nie je veľkou inštitúciou;

b) 

celková hodnota jej aktív na individuálnom základe alebo prípadne na konsolidovanom základe v súlade s týmto nariadením a smernicou 2013/36/EÚ v priemere neprevyšuje prahovú hodnotu 5 miliárd EUR v priebehu štyroch rokov bezprostredne predchádzajúcich bežnému každoročnému vykazovanému obdobiu. Členské štáty môžu túto prahovú hodnotu znížiť;

c) 

nemá žiadne povinnosti alebo podlieha zjednodušeným povinnostiam vo vzťahu k plánovaniu ozdravenia a riešenia krízových situácií v súlade s článkom 4 smernice 2014/59/EÚ;

d) 

jej činnosť v obchodnej knihe sa v zmysle článku 94 ods. 1 považuje za malú;

e) 

celková hodnota jej derivátových pozícií držaných s úmyslom obchodovania nepresahuje 2 % jej celkových súvahových a podsúvahových aktív a celková hodnota jej celkových derivátových pozícií nepresahuje 5 %, pričom obidve sa vypočítajú v súlade s článkom 273a ods. 3;

▼M17

f) 

konsolidované aktíva alebo záväzky inštitúcie súvisiace s činnosťami s protistranami nachádzajúcimi sa v Európskom hospodárskom priestore, s výnimkou expozícií v rámci skupiny v Európskom hospodárskom priestore, presahujú 75 % konsolidovaných celkových aktív aj záväzkov inštitúcie, pričom expozície v rámci skupiny sú v obidvoch prípadoch vylúčené;

▼M8

g) 

inštitúcia nepoužíva interné modely na splnenie prudenciálnych požiadaviek v súlade s týmto nariadením, s výnimkou dcérskych spoločností používajúcich interné modely vyvinuté na úrovni skupiny, a to za predpokladu, že skupina podlieha na konsolidovanom základe požiadavkám na zverejňovanie informácií stanoveným v článku 433a alebo 433c;

h) 

inštitúcia neoznámila príslušnému orgánu svoj nesúhlas s tým, aby bola klasifikovaná ako malá a menej zložitá inštitúcia;

i) 

príslušný orgán nerozhodol, že na základe analýzy veľkosti, prepojenosti, komplexnosti alebo rizikového profilu nemožno inštitúciu považovať za malú a menej zložitú inštitúciu;

146) 

„veľká inštitúcia“ je inštitúcia, ktorá spĺňa ktorúkoľvek z týchto podmienok:

a) 

je G-SII;

b) 

bola určená ako inak systémovo významná inštitúcia (O-SII) v súlade s článkom 131 ods. 1 a 3 smernice 2013/36/EÚ;

c) 

je v členskom štáte, v ktorom je usadená, jednou z troch najväčších inštitúcií z hľadiska celkovej hodnoty aktív;

d) 

celková hodnota jej aktív na individuálnom základe alebo prípadne na základe jej konsolidovanej situácie v súlade s týmto nariadením a smernicou 2013/36/EÚ sa rovná alebo je vyššia ako suma 30 miliárd EUR;

147) 

„veľká dcérska spoločnosť“ je dcérska spoločnosť, ktorá sa kvalifikuje ako veľká inštitúcia;

148) 

„nekótovaná inštitúcia“ je inštitúcia, ktorá neemitovala cenné papiere, ktoré sú prijaté na obchodovanie na regulovanom trhu ktoréhokoľvek členského štátu v zmysle vymedzenia v článku 4 ods. 1 bode 21 smernice 2014/65/EÚ;

149) 

„finančná správa“ je na účely ôsmej časti finančná správa v zmysle článkov 4 a 5 smernice Európskeho parlamentu a Rady 2004/109/ES ( 17 );

▼M9

150) 

„obchodník s komoditami a emisnými kvótami“ je spoločnosť, ktorej hlavná obchodná činnosť pozostáva výlučne z poskytovania investičných služieb alebo činností vo vzťahu ku komoditným derivátom alebo zmluvám o komoditných derivátoch uvedeným v bodoch 5, 6, 7, 9 a 10, derivátom týkajúcim sa emisných kvót uvedeným v bode 4, alebo emisným kvótam uvedeným v bode 11 oddielu C prílohy I k smernici 2014/65/EÚ;

▼M17

151) 

„revolvingová expozícia“ je každá expozícia, pri ktorej sa nesplatené zostatky dlžníka môžu meniť na základe jeho rozhodnutí požičať si a splácať, a to až do výšky dohodnutého limitu;

152) 

„expozícia voči transakčnému partnerovi“ je akákoľvek revolvingová expozícia, ktorá má aspoň 12-mesačnú históriu splácania a ktorá patrí do jednej z týchto kategórií:

a) 

expozícia, pri ktorej sa pravidelne počas aspoň každých 12 mesiacov zostatok, ktorý sa má splatiť k nasledujúcemu plánovanému dátumu splatenia, určuje ako vyčerpaná suma k vopred stanovenému referenčnému dátumu, pričom plánovaný dátum splatenia nenastane neskôr než po 12 mesiacoch, a to za predpokladu, že zostatok bol za predchádzajúcich 12 mesiacov v plnej miere splatený ku každému plánovanému dátumu splatenia;

b) 

povolené prečerpanie, ak za predchádzajúcich 12 mesiacov nedošlo k žiadnemu čerpaniu;

153) 

„subjekt pôsobiaci v odvetví fosílnych palív“ je spoločnosť, firma alebo podnik štatisticky klasifikovaný ako taký, ktorého hlavná ekonomická činnosť patrí do sektora ekonomických činností v oblasti uhlia, ropy alebo zemného plynu, ako sa stanovuje vo vzore 3 v prílohe XXXIX k vykonávaciemu nariadeniu Komisie (EÚ) 2021/637 ( 18 ) a určuje na základe kódov štatistickej klasifikácie ekonomických činností (NACE Revision 2) uvedených v sekciách B, C, D a G prílohy I k nariadeniu Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1893/2006 ( 19 ); ak hlavná ekonomická činnosť spoločnosti, firmy alebo podniku nie je klasifikovaná pomocou kódov NACE Revision 2 stanovených v nariadení (ES) č. 1893/2006 alebo podľa národnej klasifikácie, ktorá je od nej odvodená, inštitúcie konzervatívne určia, či hlavná činnosť takejto spoločnosti, firmy alebo podniku patrí do jedného z týchto sektorov;

154) 

„expozície podliehajúce vplyvu environmentálnych alebo sociálnych faktorov“ sú expozície, ktoré bránia ambíciám Únie dosiahnuť jej regulačné ciele týkajúce sa faktorov ESG spôsobom, ktorý by mohol mať negatívny finančný vplyv na inštitúcie v Únii;

155) 

„subjekt tieňového bankovníctva“ je subjekt, ktorý vykonáva bankové činnosti mimo regulovaného rámca.

Na účely prvého pododseku bodu 1 písm. b) bodov ii) a iii) platí, že ak je spoločnosť súčasťou skupiny z tretej krajiny, celková hodnota aktív každej pobočky skupiny z tretej krajiny povolenej v Únii sa zahrnie do súhrnnej celkovej hodnoty aktív všetkých spoločností v skupine.

Na účely prvého pododseku bodu 1 písm. b) bodu iii) môže orgán konsolidovaného dohľadu požiadať spoločnosť o všetky relevantné informácie, aby mohol prijať svoje rozhodnutie.

Na účely prvého pododseku bodu 52a právne riziko nezahŕňa náhrady tretím stranám alebo zamestnancom ani platby goodwillu v kontexte obchodných príležitostí, ak nedošlo k žiadnemu porušeniu pravidiel alebo etického správania a ak si inštitúcia včas splnila povinnosti. Právne riziko nezahŕňa ani externé právne náklady, ak udalosť, ktorá spôsobila uvedené externé náklady, nie je udalosťou operačného rizika;

Na účely prvého pododseku bodu 145 písm. e) tohto odseku môže inštitúcia vylúčiť derivátové pozície, ktoré uzavrela so svojimi nefinančnými klientmi, a derivátové pozície, ktoré používa na hedžing týchto pozícií, za predpokladu, že kombinovaná hodnota vylúčených pozícií vypočítaná v súlade s článkom 273a ods. 3 nepresahuje 10 % celkových súvahových a podsúvahových aktív inštitúcie.

1. Prehľad

,
Názov Regulácia

1.1 Odkazy

1.2 Identifikované požiadavky

1.3 Súvisiace štandardy

2. Identifikované požiadavky

Požiadavky
Zdroj Požiadavka

3. Súvisiace štandardy

Štandardy
Zdroj Požiadavka